W niedzielę 8 września rozpoczną się pierwsze spotkania szóstej kolejki Eliminacji Mistrzostw Europy. Przed nami takie spotkania jak chociażby Szwecja vs Norwegia czy też Gruzja vs Dania.

Szukasz darmowych streamów na te pojedynki? Zobacz, gdzie w pełni za darmo możesz obejrzeć te mecze.

Gruzja – Dania

Gruzja można powiedzieć, że już większych szans na awans nie ma. Do tej pory ta drużyna zgromadziła trzy punkty na swoim koncie. O powiększenie stanu punktowego nie będzie im łatwo, ponieważ teraz zmierzą się z Danią.

Duńczycy natomiast zgromadzili na swoim koncie osiem punktów i są na dobrej drodze, żeby zdobyć kolejne punkty. Pierwsze spotkanie pomiędzy tym i zespołami zakończyło się pewną wygraną Duńczyków 5-1.

Kod promocyjny Betfan – BETONLINE

Szwecja – Norwegia

Jedno z ciekawszych niedzielnych pojedynków to niewątpliwie rywalizacja pomiędzy Szwecji z Norwegią. Obie drużyny rywalizują sobą w tabeli. W nieco lepszej sytuacji przed tym meczem są Szwedzi, którzy mają na swoim koncie dziesięć punktów. Norwegowie natomiast zgromadzili osiem punktów.

Pierwsze spotkanie podczas tych eliminacji przyniosło wiele emocji. Ponieważ zakończyło się wynikiem 3-3. Jednak warto jest odnotować, że trzy ostatnie konfrontacje zakończyły się remisem.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Gruzja – DaniaEliminacje Mistrzostw Europy18:00Oglądaj na żywo!
Szwecja – Norwegia Eliminacje Mistrzostw Europy 20:45 Oglądaj na żywo!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl