Bukmacher eFortuna oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą skorzystać z extra bonusu, który wynosi, aż 2230 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Dodać jest warto, że w pakiet powitalny składa się z bonusu o wartości 20 PLN, premii o wartości 2000 PLN i zakładu bez ryzyka do 210 PLN.

Podstawowa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane, aby założyć konto.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Użytkownik, który chce skorzystać z pakietu powitalnego koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Dodać trzeba, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzyma te środki.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Bonus za wpłatę do 2000 PLN

Wszyscy nowi gracze będą mogli liczyć na dodatkowe środki po dokonaniu pierwszej wpłaty, na swoje konto na zakłady bukmacherskie Fortuna. Wysokość premii jaka zostanie przyznana graczowi wynikać będzie wyłącznie z wpłaconej kwoty:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 1100 PLN. W prezencie otrzyma jej równowartość.

Najwyższa kwota, jaka może trafić na konto gracza, to aż 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka. Zwrot całej stawki za przegrany kupon:

Użytkownik, który dokonał pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na Cashbacka, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Promocją jest objęty dowolny kupon, czyli AKO, SOLO i MAXIKOMBI.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułStream meczu PSG – Angers na żywo w internecie – 2 października [piątek]
Następny artykułDarmowy stream meczu Iga Świątek – Martina Trevisan – 6 października [wtorek]
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.