Bukmacher PZBuk oferuje graczom promocję powitalną, w której to przyznaje darmowe środki za dokonanie wpłaty Użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Bonus powitalny 2020 u bukmachera PZBuk

Bonus powitalny 2020 u bukmachera PZBuk

Promocja skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera PZBuk.

Warunki promocji są bardzo proste i przejrzyste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie legalnego bukmachera www.pzbuk.pl. Proces założenia konta zajmie typerowi dosłownie kilka chwil, ponieważ trzeba tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Kod promocyjny u bukmachera PZBuk za darmo:

Należy jednak pamiętać o tym, żeby dokonać aktywacji pakietu powitalnego. Można to jedynie zrobić poprzez wpisane kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pakiet powitalny zostanie automatycznie aktywowany. Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

Po przejściu poprawnej weryfikacji danych typer może dokonać już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Darmowe środki za wpłatę od PZBuk

Wysokość bonusu jest uzależniona od dokonanej wpłaty, bowiem bukmacher PZBuk przyznaje jej równowartość:

Przykład: Gracz wpłacił 400 PLN. W gratisie otrzyma od bukmachera taką samą kwotę, czyli 400, ale w formie środków bonusowych. Łącznie typer będzie posiadał 800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać nawet 500 PLN w formie środków bonusowych.

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera PZBuk mogą korzystać z takich promocji jak „Komborakieta”, czy też „kombodoładowanie”, gdzie to można liczyć na większe wygrane.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMecze na niedzielę. Transmisje online za darmo – 24 listopada
Następny artykułMeczyki za darmo. Streamy online – 25 listopada (poniedziałek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.