Legalny bukmacher Superbet zwiększa swoją działalność. I tym samych zachęca do siebie nowych graczy. Wszyscy typerzy na start u tego bukmachera mogą liczyć na bonus powitalny o wartości 584 PLN.

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

Warto jest zaznaczyć, że w skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i Cashback do 500 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Wszyscy typerzy, którzy założą konto na stronie www.Superbet.pl otrzymają darmowe 34 PLN na start i to bez wpisania konta rejestracyjnego i depozytu.

Dodać trzeba, że proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt większych problemów, ponieważ trzeba tam podać jedynie swoje podstawowe dane osobowe.

Premia 100% za depozyt:

Każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu u operatora Superbet otrzyma premię jej równowartości. Najwyższa wartość, jaka może trafić do gracza to 50 PLN.

STS bonus na start

Zwrot całej stawki za przegrane kupony w Superbet

Warto jest wiedzieć, że serwis bukmacherskie Superbet oferuje graczom obstawienie bez ryzyka przed siedem dni od rejestracji i wpłaty gotówki.

Po tygodniu zostanie zsumowana stawka za przegrane kupony. Następnie wspomniany operator przyzna darmowe środki w jej równowartości, aż do 500 PLN.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułStream meczu Atalanta vs Lazio w internecie online – 31 stycznia
Następny artykułStream meczu Manchester United vs Southampton w internecie – 2 lutego
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.