Bukmacher BetClic na start oferuje swoim graczom darmowy zakład bez ryzyka. Wszystko to przy użyciu kodu bonusowego KOD500.

Zakład bez ryzyka do 500 PLN u bukmachera BetClic

Zakład bez ryzyka do 500 PLN u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u legalnego polskiego bukmachera BetClic.

Warunki promocji są niezywkle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego KOD500 w formularzu rejestracyjnym. Warto jest pamiętać, że później już nie będzie możliwości go wpisać.

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Najnowszy pakiet powitalny BetClick. Cashback do 500 PLN

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie możne na konto gracza trafić nawet 500 PLN.

Zwrot w formie środków bonusowych trafią na konto gracza automatycznie po tym jak bukmacher dokona rozliczenia kuponu.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułDarmowe meczyki turnieju ATP i WTA w Cincinnati – 14 sierpnia (środa)
Następny artykułDarmowe meczyki na eliminacje Ligi Europy – 15 sierpnia (czwartek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.