Betclic należy do grona największych bukmacherów na świecie. Powstał w roku 2005 we Francji. Funkcjonował wówczas pod nazwą Betclick. W 2009 roku zaczął występować pod obecnym określeniem. Należy do międzynarodowej grupy hazardowej Betclic Everest Group. Skupia ona w swoim zasięgu kilka rozpoznawanych firm bukmacherskich.

betclic opinie promocje bonusy
Zakłady bukmacherskie betclic – Opinie, promocje i bonusy.

Obecność na polskim rynku Betclic

Działalność w Polsce datowana jest na rok 2005. Podkreślić należy fakt, że gdy w latach 2009 oraz 2017 wprowadzone zostały niekorzystne dla zagranicznych bukmacherów regulacje prawne, Betclic nie zrezygnował z działalności w polskiej rzeczywistości i wciąż zapewniał możliwość nabycia zakładów typerom z Polski.

Jednakże aktywność prowadzona była bez stosownego zezwolenia, którego nie uzyskał pomimo licznych wniosków składanych do Ministerstwa Finansów. W toku podjętych działań, 26 września 2018 roku wspomniane ministerstwo ogłosiło, że spółka BEM Operations Limited uzyskuje pozwolenie, które uprawnia do urządzania zakładów bukmacherskich na terenie Rzeczypospolitej.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wskazana spółka w całości podlega kontroli Betclic Everest Group. Kolejnym ważnym wydarzeniem w historii bukmachera jest dzień 11 listopada 2018 roku, gdyż wówczas bukmacher Betclic zamknął graczom z Polski dostęp do międzynarodowego serwisu betclic.com. Opisane działanie było dopasowaniem się do obowiązującego w naszym kraju prawa oraz wypełnieniem wymagań wynikających z ustawy hazardowej.

Wraz z wejściem w rok 2019 pojawiły się wieści o powrocie bukmachera do Polski. Na stronie betclic.pl umieszczono wówczas komunikat „Betclic znowu w Polsce„, który świadczy o tym, że wielki „come back” jest faktem.

Zakłady bukmacherskie w Betclic

Bukmacher ma w swojej ofercie bogatą listę zakładów sportowych. Warto podkreślić, że wachlarz możliwości nieustannie się poszerza. To sprawia, że śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z najbardziej zróżnicowanych bukmacherów na globalnym rynku. Poza zasadniczymi rodzajami dyscyplin, wśród których wymienia się piłkę nożną, koszykówkę, czy też siatkówkę, występują takie możliwości obstawiania takich rozgrywek jak boks, golf, a nawet piłka wodna.

Kursy na zakłady bukmacherskie w określonej firmie kształtują się na poziomie średniej rynkowej, na pewno nie są mniejsze niż u Polskiego bukmachera STS. Przedsiębiorca jest wspaniale przystosowany do obsługi początkujących graczy, oferując im potrzebne materiały o charakterze edukacyjnym. Co więcej, strona internetowa została przygotowana w bardzo przejrzysty sposób, co stanowi ogromną zachętę do przejścia przez formularz rejestracyjny i znalezienia swojego miejsca wśród pozostałych uczestników serwisu.

Dostępna jest także bardzo dobra propozycja zakładów na żywo. W tym przypadku przygotowana została opcja zapewniająca typowanie kolejnych zdarzeń w meczu, a także zwycięzców następnych punktów. Osobom, które obstawiają zakłady na żywo, firma proponuje udostępnienie darmowej transmisji TV.

Bonus oraz promocje

Podkreślić trzeba fakt, że bonus zawsze stanowiły wyznacznik określonego bukmachera. Przez długi okres firma proponowała użytkownikom 100% cashback 200 PLN, a więc zakład bez niebezpieczeństwa przegranej.

Co więcej, w Betclic można było uzyskać bonus mobilny za uczestnictwo w zakładach za pośrednictwem telefonu. Sporadycznie również oferowany był bonus reload, który stanowił istotną zachętę do dalszego obstawiania zakładów. 

Betclic to solidny bukmacher, który w Polsce jest już legalny. Zróżnicowana oferta, dobrze działający dział pomocy, bogata oferta zakładów na żywo, a także interesujące bonusy oraz promocje to elementy, które zawsze przyciągały nowych użytkowników. Zainteresowanym pozostaje czekać na szybki start w Polsce.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułDarmowe streamy spotkań na 27 marca – środa
Następny artykułSpotkania ligowe w piłce nożnej i nie tylko online za darmo – 29 marca (piątek)