Przed nami gala KSW 47, gdzie to swoje walki stoczą, m.in. Narkul, Pudzianowski czy Mańkowski. A w związku z tym wydarzeniem bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy nagrody, bony o wartości 500 PLN każdy do sieci sklepów Media Expert.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

W walce o bony może wziąć każdy gracz bukmachera Fortuna, który ma zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Głównym warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest zawarcie kuponu, na którym będzie się znajdować minimum jedno zdarzenie z oferty na żywo bukmachera Fortuna z gali KSW 47. To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Podczas tej promocji dopuszcza kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi
Darmowy bonus bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla dziesięciu graczy, którzy dokonają największego obrotu podczas KSW 47 bukmacher Fortuna przewidział nagrody, a dokładnie bony o wartości 500 PLN każdy do sklepów sieci Media Expert.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułStreamy na piątkowe mecze online – 22 marca
Następny artykułPrzegląd niedzielnych transmisji on-line – 24 marca
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.