Już w najbliższy piątek, tj. 10 stycznia rozpocznie się dwudziesta druga kolejka angielskiej Premier League. Z tej okazji bukmacher BetClic przewidział promocją „Piłkarski Jackpot” z łączną pulą nagród 20 000 PLN.

Bonus dla każdego

Bonus dla każdego

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a do tego wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 6 stycznia do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Trzeba jednak wiedzieć, że typer, który chce wziąć udziału tej promocji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Każdy gracz musi mieć wiedzieć, że w ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się tylko spotkania z oferty przedmeczowej na zmagania dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

W tej serii spotkań zostaną rozegrane takie pojedynki jak chociażby Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley, Everton vs Brighton.

Warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej akcji dostępne są jedynie podstawowe typy, tj. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Każdy użytkownik może w ramach tej promocji zagrać maksymalnie pięć kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, których kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej typerzy podzieloną między sobą 20 000 złotych.

Nagrody do zwycięzców trafią najpóźniej 14 stycznia.

BetClic kod promocyjny 2020 za darmo.

Bukmacher BetClic oferuje graczom na start pakiet powitalny, w której skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN. Jednak koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Pierwszy zakład jak okaże się wygrany to cała wartość zajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułStreamy online na żywo z Pucharu Francji, m.in. PSG vs St. Etienne – 8 stycznia (środa)
Następny artykułStreamy online z siatkówki za darmo, m.in. Niderlandy vs Polska: 9 stycznia (czwartek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.