Bukmacher Forbet nagradza graczy, którzy dokonają u niego depozytu. Ponieważ za dokonanie wpłaty operator przyzna 50% wielkości depozytu. Maksymalnie można zgarnąć nawet do 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet może wziąć udział w tej promocji.

Trzeba pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i obowiązuje jedynie w dniu 20 marca do godz. 23:59. Trzeba również pamiętać, że w promocji bierze jedynie pierwsza wplata dokonana w tym dniu.

Bukmacher przyznaje bonus 50% od wielkości depozytu. To wszystko sprawia, że wszystko zależy od użytkownika jak duża wartość bonusu trafi na jego konto. Minimalna kwota jaka bierze udział w promocji to 20 PLN. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. Jednak, aby taka kwota trafiła na konto trzeba dokonać wpłaty nie mniejszy niż 1000 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Trzeba również pamiętać o odblokowaniu bonusu. A należy to zrobić poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu kwotą równą, kwocie depozytu, kurs takiego kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Z obrotu wykluczone są kupony systemowe.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszy, niż 2.00. Bukmacher na obrót daje 14 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera w marcu
Następny artykułDarmowe transmisje online mecz Eliminacji do Mistrzostw Europy 2020
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.