Najnowsza promocja bukmachera STS to „Extra 30 PLN”. Każdy typer może otrzymać premię w wysokości 30 złotych i tak co tydzień. Wystarczy, że gracz w czasie jednego tygodnia dokona obrotu za minimum 200 złotych.

Bonus za darmo dla graczy 2020

Bonus za darmo dla graczy 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja „Extra 30 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych (etapów). Każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59 i aż do odwołania.

Typer, który chce skorzystać z tej akcji musi się niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następne w zakładce tej akcji.

Kwalifikując się w tej akcji kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs łacny musi wynieść minimum 1.85.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdują się na zakładzie. Dopuszcza zdarzenia są z oferty przedmeczowej oraz LIVE z każdej dyscypliny, jaką posiada bukmacher STS.

betclic pl bonus za darmo 2020
Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN za darmo

Udziału w promocji nie biorą zakłady zawarte za środki bonusowe. Natomiast stawka zakładu musi wynieść minimum 2 złote.

Użytkownik, który zagrał kupony na przestrzeni jednego etapu za łączną sumę minimum 200 PLN, a zakłady spełniają powyższe warunki to gracz otrzyma gratis od bukmachera STS online w wysokości 30 PLN.

Na przestrzeni każdego okresu rozliczeniowego każdy gracz może zagrać jeden kupon.

Kod bonusy na start u bukmachera STS:

Każdy nowy gracz u bukmachera STS może liczyć na premię za dokonanie rejestracji online pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE”. Po spełnieniu tych warunków na konto gracza trafi 29 złotych bez żadnej wpłaty. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma kolejny bonus. Tym razem o takiej samej wartości co dokonał wpłaty, aż do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMeczosy online za darmo w internecie. Meczyki na żywo, m.in. Valladolid vs Real Madryt – 26 stycznia (niedziela)
Następny artykułĆwierćfinały Australian Open na żywo w internecie. Darmowy streamy online – 28 stycznia (wtorek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.