Pomimo, że większość rozgrywek jest zawieszonych, to jednak w dalszym ciągu mecze są rozgrywane w Wyszejszaja Liha. Jedno z ciekawszych pojedynków, jakie będzie miało miejsce w tych rozgrywkach będzie to starcie pomiędzy ekipami Hardzieja z BATE.

Meczosy online w internecie

Meczosy online w internecie

Natomiast o godz. 18:00 na stadionie Regional Sport Complex Brestskiy rozpocznie się rywalizacja pomiędzy Dynamo Brześć z Szachciorem Soligorsk.

Hardzieja – BATE

Trzeba zaznaczyć, że obie te drużyny zmagania w tym sezonie rozpoczęły niezbyt udanie dla siebie, bo od dwóch porażek. Jednak w pozostały starciach było już tylko lepiej i udawało im się wygrywać swoje pojedynki.

Ekipa Hardzieja do tego meczu przystąpi po trzech zwycięstwach w innych starciach, gdzie to ogrywali olejno Biełszynę, Dynamo Mińsk oraz Eniergietyk.

BATE natomiast znacząco poprawiło swoją grę trzeba przyznać. Bowiem okazywali się lepsi kolejno od Ruchu Brześć i FC Mińsk. Poza tym w ostatnim pojedynku punktami podzielili się z zespołem Żodzino.

betclic pl bonus za darmo 2020
Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN za darmo

Dynamo Brześć – Szachcior Soligorsk

Owszem jest to spotkanie ekip, które obecnie zajmują pozycje w drugiej dziesiątce. Jednak trzeba zaznaczyć, że zespół Szachciora zawodzi w tym sezonie i to można powiedzieć, że na całej lini. Bowiem ten zespół wymieniany, jako główny faworyt do zdobycia Mistrzostwa Białorusi. Natomiast w tym sezonie ta ekipa wygrała zaledwie jeden mecz.

Dynamo natomiast radzi sobie nieznacznie lepiej od swoich najbliższych rywali. Ta drużyna podczas ostatnich pojedynków dwukrotnie zdobyła komplet punktów. Udawało im się to osiągnąć podczas rywalizacji z zespołami Słuck i Isłacz Mińsk. Natomiast przed tygodniem zanotowali porażkę z FK Witebsk.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Hardzieja – BATEWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Dynamo Brześć – Szachcior SoligorskWyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMeczyki na żywo za darmo online, m.in. Szachcior Soligorsk vs FK Słuck – 17 kwietnia [piątek]
Następny artykułStreamy meczy online. Meczyki PL, m.in Isłacz Mińsk vs FK Witebsk – 26 kwietnia [niedziela]
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.