Przed nami drugi dzień zmagań w jednym z najbardziej elitarnych turniejach snookerowych, czyli Masters. W poniedziałek 11 stycznia zostaną rozegrane mecze kolejne dwa mecze pierwszej rundy.

Mecz z turnieju Masters w snookera online

Mecz z turnieju Masters w snookera online

O gadzinie 14:00 przy stole zmierza się Ningham z Un-Nooh. Jednak zdecydowanie bardziej ciekawie zapowiada się drugi mecz, w którym zmierzą się dwaj czołowymi zawodnicy, czyli Murphy vs Williams.

Bingham – Un Nooh

Faworytem tego spotkania jest ten pierwszy zawodnicy. Chociaż trzeba zaznaczyć, że w rankingu obaj sklasyfikowani są na podobnym miejscach, ponieważ Bingham to obecnie dwunasty zawodnik, zaś Un – Nooh sklasyfikowany jest na szesnastej lokacie.

Jeśli idzie o obecną dyspozycję tych zawodników to trudno coś dobrego powiedzieć. Bowiem w ostatnich dniach obaj grali w snookerowej Lidze Mistrzów, gdzie to regularnie ponosili porażki. Warto jest zaznaczyć, że w tych rozgrywkach obaj zawodnicy się spotkali w meczu bezpośrednich wówczas górą był Anglik wygrywając 3-0.

STS: Bonus bez wpłaty własnej 2021

Murphy- Wiliams

Owszem różnica w rankingu pomiedzy tymi zawodnicy jest całkiem spora, ponieważ Murphy zajmuje sódme miejsce, zaś Williams na piętnastym. Jednak trzeba zaznaczyć, że możliwości obu tych zawodników są spore.

Wspomniany zawodnicy posiadają ogromny potencjał i możliwości. W dodatku mają na swoim koncie nie jedno trofeum. Stać tych zawodników jest na budowanie wysokich breaków w jednym podejściu.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Masterssnookerod 14:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMecz Roma – Inter na żywo bez opłat online – 10 stycznia (niedziela)
Następny artykułTransmisja meczu Atletico Madryt – Sevilla na żywo w internecie – 12 stycznia (wtorek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.