Przed nami mecze ćwierćfinałowe podczas French Open u pań. We wtorek 6 października o awans do półfinału powalczą, m.in. Igą Świątek z Mariną Trevisan. Początek tej rywalizacji zostanie zaplanowany o godzinę 16:00.

Mecz Iga Świątek – Martina Trevisan na żywo w internecie

Mecz Iga Świątek – Martina Trevisan na żywo w internecie

Nie da się ukryć, że na tym poziomie rozgrywek jest to spore zaskoczenie, że obie zawodniczki występują. Jedna trzeba podkreślić, że kapitalnie zaprezentowała się do tej pory Iga Świątek. Polka w kapitalnym stylu wygrywała swoje mecze.

Swoją klasę pokazała w rywalizacji z Halep. Pomimo, że mierzyła się z jedną z najlepszych zawodniczek na Świecie nie dała jej szans. Simeone na korcie nie miała kompletnie nic do powiedzenia. Fakt, że ugrała zaledwie trzy gemy jest tego najlepszy dowodem. Jednak Polka we wcześniejszych meczach również przekonująco wygrywała swoje starcia.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera betFan

Trevisan trzeba powiedzieć, że również nie raz zaskoczyła podczas tego turnieju. Jednak trzeba podkreślić, że ta zawodniczka nie radziła sobie tak dobrze. Przede wszystkim nie wygrywała przekonująco swoich spotkań.

Dodać trzeba, że Marina może tutaj już odczuwać trudy turnieju. Przecież jest to na tyle solidna zawodniczka, aby grać w krótkim odstępie czasu tak sporą ilość meczy. A dokładnie mówiąc mecz z Piątek będzie dla tej zawodniczki ósmym występem w tej imprezie.

Jak obejrzeć meczŚwiątek – Trevisan online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Świątek – Trevisan i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Świątek – TrevisanFrench Open16:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl