Przed nami pojedynki w ramach półfinału French Open. W pierwszy dzisiejszym meczu nasza rodaczka Iga Światek powalczy z Podorską. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16:00.

Mecz na żywo Świątek – Podoroska w internecie

Mecz na żywo Świątek – Podoroska w internecie

Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytów stawiają Polkę. Nie ma się czemu dziwić, Iga rozgrywa bardzo dobry turniej. Prezentuje się bardzo dobrze i pewnie od pierwszego meczu. Widać, ze znajduje się w niezywkle dobrej dyspozycji.

Trzeba podkreślić, że Świątek w żadnym swoim spotkaniu nie miała problemów z rywalkami. W dodatku od pierwszego swojego meczu wygrywa regularnie mecze. Tym bardziej, że nie miała łatwych rywalek. Wygrywając chociażby w kapitalnym styl mecz z Halep, gdzie rywalce nie dała najmniejszych szans.

Podoroska trzeba powiedzieć, że jest spora niespodzianką podczas tego turnieju. Bowiem ta zawodniczka musiała przechodzić przez eliminacje, więc może również odczuwać trudy French Open.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera betFan

Jednak trzeba powiedzieć, że Podoroska jak nawet wygrywała swoje mecze to nie były tak przekonujące. Owszem zagrała kapitalny pojedynek z Svitoliną, gdzie mecz wygrała w dwóch setach i w bardzo ładnym stylu. Jednak we wcześniejszych starciach miała spore przestoje w grze.

Jak obejrzeć mecz Świątek – Podoroska online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Świątek – Podoroska i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Świątek – PodoroskaFrench Open16:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMecz Polska – Finlandia na żywo w internecie – 7 października [środa]
Następny artykułKSW 55: Transmisja online, live stream, gdzie oglądać? – 10 października [sobota]
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.