Jedno z wtorkowych pojedynków w niemieckiej Bundeslidze będzie to konfrontacja na Weserstadion , a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Werderu Brema z Bayernem Monachium. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 20:45.

Meczyki na żywo Werder – Bayern

Meczyki na żywo Werder – Bayern

Śmiało można nazwać pojedynek pomiędzy Werderem z Bayernem Monachium, jako pojedynek „Dawida z Goliatem”. Śmiało można powiedzieć, że Bawarczycy pod każdym względem są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich przeciwników i powinni to potwierdzić na boisku.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna, co chyba najlepiej pokazuje ligowa tabela. Werder obecnie zajmuje siedemnaste miejsce mając dwadzieścia osiem punktów. Bayern natomiast sklasyfikowany jest po drugiej stronie ligowej tabeli mając siedemdziesiąt trzy „oczka”.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera betFan

Bawarczycy po wznowieniu rozgrywek nie mają sobie równych, ponieważ wyrywają mecz za meczem. W dodatku nie mieli przecież łatwego terminarza, bowiem mierzyli się chociażby z Bayerem, BvB, czy Źrebaki, a pomimo to za każdym razem sięgnęli po komplet punktów.

Tego na pewno nie można powiedzieć o drużynie gości, która to o początku sezonu prezentuje się dosyć przeciętnie. Fakt, że będą do końca sezonu walczyć o utrzymanie się w lidze jest tego najlepszym dowodem.

Patrząc na mecze bezpośrednie to zdecydowanie one przemawiają za zespołem Bayernu. Bowiem Bawarczycy wygrali wszystkie ostatnie pięć konfrontacji z Bawarczykami.

Jak obejrzeć mecz Werder – Bayern online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Werder – Bayern oglądać za darmo
  4. Warto jest wiedzieć, że rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Werder – BayernBundesliga20:45Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl