Bukmacher STS oferuje promocje swoim aktywnym graczom. Wystarczy zagrać na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagrać minimum cztery kupon, aby otrzymać darmowy zakład.

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „4+1” trwa do odwołania. Jednak należy pamiętać, że składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), a każdy z nich trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na przestrzeni jednego etapu każdy gracz musi zagrać minimum cztery kupony, które również tym samym okresie muszą zostać rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

betclic kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie, a mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej jak i LIVE z każdej dyscypliny sportu jaką oferuje legalny bukmacher STS.

Warto jest wiedzieć, że stawka kuponu musi wynieść dokładnie 11 PLN. Jednak z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy zakład o wartości 11 PLN. Freebet znajdzie się a koncie gracza maksymalnie do pięciu dniu od zakończenia się danego okresu rozliczeniowego.

Warto jest wiedzieć, że na przestrzeni jednego okresu każdy gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Darmowy kod promocyjny 2020 u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której to na start można otrzymać ciekawy bonus, wystarczy wpisać w STS kod promocyjny:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości dokonanej pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Te wszystkie bonusy gracz będzie mógł liczy pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMecze w internecie bez opłat – 1 grudnia (niedziela)
Następny artykułMeczyki online za darmo w internecie – 2 grudnia (poniedziałek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.