Do 29 czerwca kobiety i mężczyźni rywalizują podczas turnieju na kortach trawiastych w Easbourne. Z okazji tego turnieju bukmacher LvBet zwiększa wygrane dla swoich typerów o 14%.

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje jedynie podczas trwania turnieju na kortach trawiastych w Eastoburne, czyli do 29 czerwca.

Warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej. Jeżeli jej nie posiadasz to możesz ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a następnie zainstalować. Ten proces zajmie Ci dosłownie chwilę.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na zmagania zarówno kobiet jak mężczyzn podczas turnieju w Easbourne .Podczas tej promocji dostępne są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale z promocji są wykluczone wszystkie zdarzenia zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon, który spełnia on powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Darmowa gotówka na grę od bukmachera

Warto jest pamiętać, że gracz, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera LvBet to warto jest je założyć. Ponieważ bukmacher oferuje darmowe środki dla nowych graczy w wysokości 20 PLN i to bez wpłaty.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator przyzna bonus, do wykorzystania na zakłady sportowe.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułDarmowe streamy na dzisiaj: Golden Cup i Hurkacz Cecchinato – 24 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułStreamy za darmo na dzisiaj, m.in. Mistrzostwa Świata kobiet – 25 czerwca (wtorek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.