W dalszym ciągu mecze są rozgrywane na Białorusi. W niedzielę 12 kwietnia w Wyszejszaja Liha zostaną rozegrane kolejne mecze ligowe. Jedno z nich będzie miał miejsce na Regional Sport Complex Brestskiy, gdzie to ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny Dynama Brześć i Isłacza Mińsk.

Wyszejszaja Liha streamy za darmo online. Mecze online

Wyszejszaja Liha streamy za darmo online. Mecze online

Śmiało można powiedzieć, że jedno z ciekawszych pojedynków, jakie zaplanowano w tej serii spotkań będzie to rywalizacja pomiędzy FC Mińsk – BATE. A ten mecz będzie miał miejsce właśnie w niedzielę, a jego początek przewidziano na godz. 14:00.

Dynamo Brześć – Isłacz Mińsk

Gospodarze tego starcia po trzech seriach pojedynków posiadają na swoim koncie cztery punkty, co daje im jedenaste miejsce w ligowej tabeli. Piłkarze Dynama w tym sezonie wygrywali, przegrywali oraz remisowali swoje spotkanie.

Nieco lepiej do tej pory zaprezentowała się drużyna Isłacza Mińsk, która to zajmuje szóste miejsce mając sześć oczek na swoim koncie. Udało im się wywalczyć komplet punktów w rywalizacji z Nioman Grodno, FK Smalawiczy, a także przegrali z FK Słuck.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

FC Mińsk – BATE

Początek sezonu w wykonaniu drużyny BATE nie jest najlepszym. Ten zespół obecnie zajmuje dwunaste miejsce w lidze z dorobkiem zaledwie trzech punktów. Początek sezonu na pewno nie jest zbyt udany dla tej drużyny, ponieważ zanotowali dwie porażki z Sławija Mozyrz i Eniergetyk oraz przed tygodniem okazali się lepsi od Ruchu Brześc.

Przed rozpoczęciem tego pojedynku w nieco lepiej sytuacja w tabeli wygląda po stronie gospodarzy, którzy to z dorobkiem sześciu punktów zajmują piąte miejsce. Tej drużynie udawało się do tej pory wygrać z ekipami Biełszyna, Dynamo Mińsk, zaś przed tygodniem przegrali z drużyną Eniergetyk.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FC Mińsk – BATEWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
Dynamo Brześć – Isłacz MińskWyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMeczyki na żywo. Streamy meczy online za darmo, m.in. Żodzino vs Eniergietyk-BDU – 11 kwietnia [sobota
Następny artykułStreamy meczy na żywo online, m.in. Eniergietyk-BDU vs FK Haradzieja – 16 kwietnia [czwartek]
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.