Po kilku tygodniach z rozgrywkami ligowymi czas na mecze reprezentacyjne. Już dzisiejszego wieczoru, tj. 7 października na stadionie w Gdańsku reprezentacja Polski rozegra swoje spotkanie towarzyskie z Finlandią. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 20:45.

Darmowy stream meczu Polska – Finlandia na żywo

Darmowy stream meczu Polska – Finlandia na żywo

Już na samym wstępie trzeba dodać, że obie reprezentacje ten pojedynek potraktują treningowo. Wynika to z tego, że jest to jeden z nielicznych terminów, gdzie drużyny mogą rozegrać swoje mecze towarzyskie. Tym bardziej, że przez dłuższy okres czasu nie mogliśmy emocjonować się meczami reprezentacyjnymi.

To wszystko sprawia, że zarówno trener reprezentacji Polski, ale i Finlandii podczas tego meczu da prawo gry zmiennikom, którzy nie mogą liczyć na regularne występy. Poza tym jest to doskonała okazja do tego, żeby sprawdzić nowe ustawienia w grze.

STS bonus na start

Nie można zapominać, że również zabraknie liderów obu tych zespołów. Bowiem w składzie Polaków zabraknie Lewego, zaś Finowie będą musieli poradzić sobie bez Pukkiego. Obaj zawodnicy są przecież liderami swoich drużyn i regularnie trafiają da nich bramki.

Dodać do tego trzeba, że już w najbliższą niedzielę zarówno reprezentacja Polski, ale i Finlandii rozegrają swoje mecze w ramach Ligi Narodów. I nie da się ukryć, że wszystkie siły właśnie koncertują na tamten mecz.

Jak obejrzeć mecz Polska – Finlandia online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Polska – Finlandia i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Polska – FinlandiaMecz towarzyski20:45Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl