Na godzinę 17:00 zaplanowano pojedynek pomiędzy ekipami Smalawiczy vs BATE w ramach ósmej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha. Nie da się ukryć, że ten mecz powinien być pod dyktando przyjezdnych, którzy są zdecydowani mocniejsi od swoich przeciwników.

Meczyki na żywo. Streamy meczy za darmo online

Meczyki na żywo. Streamy meczy za darmo online

Ostatnie spotkanie, jakie zostanie rozegrane w niedzielę 10 maja w lidze białrouskiej będzie to konfrontacja pomiędzy Dynamo Brest Dynamem Mińsk.

Smalawiczy – BATE

Gospodarze to obok drużyny Biełszyna najsłabsza drużyna w ligowej tabeli. Fakt, że do tej pory ta ekipa zgromadziła na swoim koncie tylko trzy punkty jest tego najlepszym dowodem. Gospodarze podczas ostatnich dwóch pojedynków przegrywali z Dynamo Mińsk i Eniergietykiem. Piłkarze Smalawiczy jeszcze w tym sezonie nie zanotowali żadnej wygranej i trudno się spodziewać, żeby teraz byliby wstanie zdobyć pierwszy raz w tym sezonie komplet punktów.

Bowiem przyjdzie im zmierzyć się z zespołem BATE, która to drużyna po słabym początku sezonu radzili sobie niezwykle dobrze. Cztery zwycięstwa w pięciu pojedynkach są tego najlepszym dowodem. Podczas dwóch ostatnich pojedynków pokonywali Hardzieję oraz Nioman Grodno.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Dynamo Brest – Dynamo Mińsk

Obie te ekipy mają więcej ze sobą „wspólnego” niż nazwy swoich drużyn. A mianowicie sąsiadują ze sob w ligowej tabeli. I trzeba zaznaczyć, że te zespoły od początku sezonu prezentują podobny poziom. Gospodarze z dorobkiem dziesięciu puntów zajmują obecnie dwunaste miejsce.

Drużyna z stolicy Białorusi na swoim koncie „jedno” oczko mniej co daje im trzynaste miejsce. Jednak można powiedzieć, że nieco lepsze nastroje są w zespole gospodarzy. Bowiem przed tygodniem piłkarze zespołu z Brestu pokonali Biełszynę, zaś goście tego starcie musieli uznać wyższość zespołu Słucka.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Smalawiczy – BATEWyszejszaja Liha17:00Oglądaj online
Dynamo Brest – Dynamo MińskWyszejszaja Liha19:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl