W poniedziałek 16 grudnia zostaną rozegrane dwa spotkania dokończona czternastą kolejkę w portugalskiej Premieria Liga. Pierwsze z tych starć to pojedynek pomiędzy Santa Clarą z Stortingiem.

Mecze streamy za darmo

Mecze streamy za darmo

O godz. 21:15 zaplanowano początek natomiast pojedynku Porto z Tondela. Faworytami tego pojedynku są gospodarze, w którym to spotkaniu nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Santa Clara – Sporting

Gospodarze nic nadzwyczajnego nie pokazują od początku sezonu. Obecnie zajmuję piętnaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czternastu punktów. Ta ekipa nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich starć.

Sporting natomiast obecnie zajmuje miejsce po drugiej stronie ligowej tabeli. Z dorobkiem dwudziestu trzech punktów ta ekipa sklasyfikowana jest na czwarte pozycji. Patrząc na pojedynki wyjazdowe to do tej pory ta drużyna wygrała trzy mecze, dwukrotnie remisowała oraz tyle razy samo remisowała.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

FC Porto – Tondela

Nie da się ukryć, że pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła dużo lepszym zespołem są gospodarze, którzy obecnie zajmują drugie miejsce mając trzydzieści dwa punkty. Smoki na własnym obiekcie do tej pory grali sześć razy i wszystkie te mecze wygrali.

Tondela natomiast jest to dziewiąta ekipa ligi z dorobkiem osiemnastu punktów. Warto jest podkreślić, ze ten zespół częściej punktuje na wyjazdach niż na własnym obiekcie. Jednak wynik spotkań bezpośrednich w roli zdecydowanych faworytów stawia tutaj gospodarzy, którzy wygrali wszystkie ostatnie pięć pojedynków.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Santa Clara – Sporting Premieria Liga 20:00Oglądaj online!
FC Porto – Tondela Premieria Liga 21:15Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl