Pomimo, że mecze w piłkę nożną nie są obecnie rozgrywane praktycznie na całym Świecie to wyjątkiem jest Białoruś. Tam już w piąstek 3 kwietnia rozpocznie się trzecia seria zmagań w Wyszejszaja Liha. Pierwszy pojedynek zaplanowano już na godz. 16:00, w którym to o ligowe punkty powalczą zespoły Biełszyna z FK Haradzieja.

Darmowe streamy meczy online za darmo

Darmowe streamy meczy online za darmo

Natomiast o kolejne punkty w tym sezonie o godzinie 18:00 powalczą ze sobą drużyny Dynamo Mińsk z Żodzino. Z pewnością jest to istotny pojedynek dla gospodarzy, ponieważ są oni nadal bez punktu.

Biełszyna – FK Haradzieja

Można być pewnym, że obie te drużyny będą chciały się zrewanżować się za dwa wcześniej swoje pojedynki. Bowiem zarówno piłkarze zespołu Biełszyna, ale i FK Haradzieja nie zgromadzili jeszcze żadnego punktu na swoim koncie.

Ekipa gospodarzy musiała uznać wyższość kolejno zespołów FC Mińsk oraz Żodzino. Jednak w porównaniu do swoich najbliższych rywali udało im się strzelić jedną bramkę. Przyjezdni natomiast bez strzelonej bramki przegrywali swoje pojedynki kolejno z takimi zespołami, jak Witebsk oraz Szachcior.

Patrząc na obecny stan rywalizacji pomiędzy tymi zespołami to jest on równy, ponieważ obie ekipy notowały po jednej wygranej, przegranej oraz remisie.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Dynamo Mińsk – Żodzino

Gospodarze liczą tutaj na pewno na przełamanie. Bowiem po dwóch seriach spotkań, ta ekipa ma zerowy dorobek punktowy na swoim koncie. Poza tym na pewno przyjezdni liczą wreszcie na przełamanie oraz zrewanżowanie się za ostatnią porażkę, która na pewno ich bardzo mocno bolała, gdzie to przegrali z FC Mińsk.

Na pewno lepsze nastroje panują w zespole gości tego starcia, ponieważ piłkarze Żodzino pokonywali Szachcior, zaś przed tygodniem komplet punktów zdobyli w meczu z Biełszyna. Chociaż też nie da się ukryć, że dyspozycja tego zespołu pozostawiała wiele do życzenia, ponieważ oba starcia wygrali rezultatem 1-0.

Poza tym ekipa Dynama ma coś do udowodnienia rywalom, ponieważ przed rokiem to właśnie w lidze dwukrotni wygrywał zespół Żodzino.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Biełszyna – FK HaradziejaWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Dynamo Mińsk – ŻodzinoWyszejszaja Liha18:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułLiga Białoruska meczyki na żywo za darmo. Mecze na żywo. – 28 marca [sobota]
Następny artykułStreamy meczy na żywo bez opłat online, m.in. Dynamo Brześć – Sławija Mozyrz – 4 kwietnia [sobota]
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.