Ostatnie sobotnie spotkanie, jakie będzie miało miejsce w lidze białoruskiej będzie to rywalizacja podczas spotkania pomiędzy FK Haradzieja z Dynamo Mińsk. Niewątpliwie zapowiada się ciekawa batalia, ponieważ obie drużyny będą chciały sięgnąć tutaj po zwycięstwo.

Mecze24 online w internecie. Darmowe streamy meczy

Mecze24 online w internecie. Darmowe streamy meczy

Ciekawie powinno być również w starciu na Stadion Torpedo, w którym to zmierza się drużyny Żodzino z Eniergietyk-BDU.

FK Haradzieja – Dynamo Mińsk

Nie da się ukryć, że nastroje w obu tych ekipach są bojowe. Bowiem zarówno drużyna FK Haradzieja, alei Dynama Mińsk zmagania w tym sezonie rozpoczęła od dwóch porażek.

Gospodarze przegrywali z FK Witebsk oraz oraz Soligorskiem, zespół Dynama musiał uznać wyższość Ruchu Brzęść i FC Mińsk. Jednak na pewno nastroje w tych drużynach się poprawiły przed tygodniem, gdzie to wspomniane ekipy sięgnęły po komplet punktów. Piłkarze Haradzieji pokonali Biełszynę, zaś Dynama okazali się lepsi od Żodzino.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Żodzino – Eniergietyk-BDU

Gospodarze na pewno będą chcieli zaprezentować się lepiej niż to miało miejsce przed tygodniem. Wówczas na wyjeździe musieli uznać wyższość ekipy DYnama MIńsk. Natomiast gospodarze tego starcia zmagnaia w tym sezonie rozpoczeli od dwóch wygranych, w których to wygrywali swoje mecze z Soligorskiem oraz Białszyną.

Obecnie nieznacznie lepszy bilans spotkań posiada drużyna Eniergietyk-BDU, która to z dorobkiem kompletu punktów przewodzi w ligowej tabeli. Goście tego spotkania kolejno ogrywali w tym sezonie ekipy BATE, Ruchu Brześć oraz FC Mińsk.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Żodzino – Eniergietyk-BDUWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
FK Haradzieja – Dynamo MińskWyszejszaja Liha17:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułStreamy z ligi białoruskiej za darmo na żywo, m.in. Isłacz Mińsk vs FK Słuck – 5 kwietnia [niedziela]
Następny artykułLiga Białoruska – Wyszejszaja Liha. Streamy online za darmo, m.in. Dynamo Brześć vs Isłacz Mińsk – 12 kwietnia [niedziela]
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.