W poniedziałek 2 grudnia dojdzie do dwóch pojedynków w Pluslidze. Pierwszy pojedynek rozpocznie się o godz. 17:30, gdzie to ekipa z Bydgoszczy podejmie na własnym obiekcie Akademików z Olsztyna.

Meczosy online za darmo w internecie

Meczosy online za darmo w internecie

Poza tym czeka nas pojedynek w Będzinie, gdzie to miejscowy MKS podejmie na własnym obiekcie zespół z Gdańska. Początek tego pojedynku przewidziany jest na godz. 20:30.

Bydgoszcz – Olsztyn

Gospodarze tego pojedynku wraz z MKS Będzinem prezentują się najsłabiej ze wszystkich drużyn w Pluslidze. Obie te ekipy nie zanotował jeszcze żadnej wygranej! Chociaż siatkarze z Bydgoszczy w ostatnich trzech pojedynkach byli blisko wygranej z JSW, GKSem oraz Treflem Gdańsk. Wszystkie te starcia przegrywali po TB.

Dużo lepiej radzą sobie przyjezdni. Ekipa z Olsztyna zajmuje szóste miejsce mając szesnaście punktów, ale mają jedno spotkanie rozegranej mniej. Akademicy wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków.

Pojedynki bezpośrednie przemawiają za zespołem z Olsztyna, który wygrał cztery z pięciu starć z ekipą z Bydgoszczy.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Będzin – Trefl Gdańsk

Gospodarze są to najsłabszy zespól w lidze. Wraz z zespołem z Bydgoszczy jeszcze nie wygrali żadnego pojedynku. Mało tego siatkarze MKSu w siedmiu pojedynkach wygrali zaledwie cztery sety!

Ekipa Trefla posiada dużo większy potencjał od swoich rywali pod każdym względem. Obecnie mając dwa spotkania zaległe ta ekipa skalsyfikowana jest na ósmej pozycji z dorobkiem trzynastu punktów. Siatkarze Trefla wygrali cztery z pięciu ostatnich pojedynków.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Bydgoszcz – OlsztynPlusliga17:30Oglądaj online!
Będzin – Trefl Gdańsk Plusliga 20:30Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułKupon za aktywność od bukmachera STS
Następny artykułMeczyki w internecie za darmo online – 3 grudnia (wtorek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.