Czas na drugą rundę spotkań podczas Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. W czwartek 16 stycznia zostaną rozegrane trzy spotkania. Pierwsze z nich będzie to pojedynek pomiędzy Hiszpanią, a Czechami.

Mecze z Mistrzostw Europy w piłkę ręczną 2020 za darmo w internecie

Mecze z Mistrzostw Europy w piłkę ręczną 2020 za darmo w internecie

Następnie Chorwacja zmierzy się z Austrią oraz Białoruś powalczy z Niemcami.

Streamy z Mistrzostw Europy w piłkę ręczną 2020 za darmo

Hiszpanie nie powinni mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Czechów. Zapowiada się „jednostronny” pojedynek”, w którym będzie grała jedna drużyna. Podczas spotkań bezpośrednich regularnie wygrywali Hiszpanie i również w tym starciu nie powinni mieć większych problemów, aby sięgnąć po wygraną.

betclic kod promocyjny za darmo

Nieco trudniejsze zadanie czeka Chorwatów, którzy zmierzą się z Austrią. Zespół z Bałkanów podczas pierwszej rundy zagrał bardzo dobrze, wygrywając bez najmniejszych problemów swoje mecze z Czarnogórą, Białorusią oraz Serbią. Owszem Austriacy również wygrywali swoje mecze, ale nie były to tak przekonujące zwycięstwa.

Ostatni czwartkowy mecz to pojedynek naszych „sąsiadów”: Białoruś powalczy z Niemcami. Zdecydowanymi faworytami są Ci drudzy, którzy mają spore możliwości na zanotowanie dobrego wyniku na koniec turnieju. Obie drużyny grały ze sobą w ostatnich latach cztery razy i za każdym razem wygrywała drużyna Niemiec.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Mistrzostwa Europypiłka ręcznaod 16:00Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl