Bukmacher Fuksiarz PL regularnie zmniejsza przegrane swoim aktywnym graczom za obstawienie meczy. Za każdy przegrany zakład typer może otrzymać nawet 500 PLN!! I co ważne otrzymane środki jest możliwość wypłaty od razu!

Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Akcja promocyjna „Cashback bez limitu” jest dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl. Gracz, który chce regularnie liczyć na Cashback musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie trzeba już dokonać wpłaty na swoje konto i obstawiać mecze. W akcji „Cashback bez limitu” dopuszczone przez bukmachera Fuksiarz PL są zarówno kupony SOLO, ale i AKO.

W dodatku gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdują się na kuponie, ponieważ mogą one pochodzić z dowolnych dyscyplin. Lecz warunek jest prosty, ponieważ wyłączone są mecze z oferty specjalnej.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Na jaką premię może liczyć każdy gracz w Fuksiarz? Wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od jednej rzeczy, a mianowicie ilości spotkań na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 500 PLN. Nadmienić jest również warto inny ważny aspekt, a mianowicie taki, iż otrzymane środki można od razu wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułPoniedziałkowy Farciarz w Fortunie. Pewna kasa co tydzień dla typerów
Następny artykułGwarantowane bonusy na dzisiaj za obstawienie meczy z PKO Ekstraklasy
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.