Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Etoto to warto je założyć w lutym. Ponieważ w obecnym miesiącu operator ma nowy pakiet dla nowych graczy, gdzie można otrzymać nawet 1040 PLN.

Promocja obowiązuje tylko w lutym. Skierowana jest do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera.

W ramach najnowszej promocji powitalnej, każdy nowy gracz, który zapisze się do promocji w lutym może otrzymać już na start cztery bonusy. W tym freebeta za samą rejestrację. A wszystko wygląda następująco:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Podczas tej promocji można zgarnąć łącznie 1040 PLN. Jednak wszystko jest uzależnione od wielkości wpłat, jakie zostaną dokonane.

Żaden kod promocyjny nie jest wymagany w tej promocji. Bowiem trzeba podkreślić, że wszystkie premie są przyznawane za wykonanie poszczególnych kroków, które wyglądają następująco:

A jest to na pewno ciekawa promocja. Ponieważ oferta bukmachera jest dosyć bogata, a do tego można skorzystać z innych promocji przygotowanych przez bukmachera.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

______________________________________________

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułPromocja od LvBet na LOTTO Ekstraklasę
Następny artykułFreebet 29 PLN od STS za rejestrację.
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.