W niedzielę 14 lipca czekają nas spotkania półfinałowe w Pucharze Narodów Afryki, gdzie to dojdzie do konfrontacji pomiędzy Senegalem, a Tunezją, a także Algieria mierzy się z Nigerią. Szukasz darmowych streamów na te pojedynki? Zobacz, gdzie w pełni legalni i to online możesz obejrzeć te spotkania.

Darmowe meczyki online na dzisiaj

Darmowe meczyki online na dzisiaj

Senegal – Tunezja: stream online za darmo.

Nie da się ukryć, że ktoś z tej pary na pewno będzie poszkodowany. Zarówno Senegal jak i Tunezja mają możliwości na wygranie tych rozgrywek. Jednak trzeba podkreślić, że zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie. Senegal w fazie playoff mim, że przeważał przez większość spotkania to miał spore problemy z wygraniem swoich pojedynków. Ponieważ konfrontacje z Ugandą oraz Beninem wygrywali 1-0.

Tunezja natomiast powiedzieć, ze się rozpędza. Ponieważ w fazie grupowej ta drużyna miała spore problemy ze strzeleniem bramek. W żadnym z czterech pojedynków jakie ten zespół rozegrał nie Tunezyjczycy nie strzelili więcej niż jedną bramkę. Koncert strzelecki wykonali w ćwierćfinale, gdzie to rozbili Madagaskar 3-0. Niewątpliwie ta wygrana była sporym zaskoczeniem patrząc na wcześniejsze ich rezultaty osiągane w Pucharze Narodów Afryki.

Drużyna Cisse mimo, że posiada w swojej kadrze kilku zawodników klasowej światy jak przede wszystkim Mane ma również spore problemy w tym turnieju ze strzeleniem bramek.

Darmowy bonus za rejestracje bez depozytu

Algieria – Nigeria: stream online za darmo.

Nie da się ukryć, że awans do dla obu tych ekip jest to spory sukces, gdzie na pewno sami się nie spodziewali takiego wyniku. Algieria grając z Wybrzeżem Kości Słoniowej awans zapewniła sobie po rutach karnych. Natomiast Nigeria w regulaminowym czasie gry okazała się lepsza od Republiki Południowej Afryki, gdzie wygrali 2-1.

Nigeria w fazie grupowej prezentowała się dosyć przeciętnie, ale jak zobaczymy na występy tego zespoły w fazie grupowej to wygląda to zdecydowanie lepiej. Super Orły można powiedzieć, że posiadają silny skład, a poza tym grają całkiem dobrze defensywie.

Jednak na pewno Algieri nie można lekceważyć, ponieważ wygrali z WKSem było sporym zaskoczeniem o czym z pewnością sami dobrze wiedzą piłkarze Algierii. Zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie, ale bramki zarówno z jednej jak i drugiej strony powinny paść.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Senegal – TunezjaPuchar Narodów Afryki18:00Oglądaj online!
Algieria – NigeriaPuchar Narodów Afryki21:00 Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułTransmisje live: Final Six mężczyzn online – 13 lipca (sobota)
Następny artykułTurniej WTA online w Laussan i Bukareszcie za darmo
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.