Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Wystarczy regularnie obstawiać mecze, aby liczyć na mniejsze przegrane i to typujące dowolne rozgrywki. I co istotne w każdy poniedziałek stycznia!

Darmowe bonusy od Fortuny za obstawienie meczy.

Darmowe bonusy od Fortuny za obstawienie meczy.

Wraz z początkiem Nowego Roku legalny bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom. I co istotne typujące dowolne rozgrywki, a na pewno jest co typować, gdyż oferta jest dosyć bogata, a mecze rozgrywane są w większości dyscyplin.

Należy mieć na uwadze, że promocja „Poniedziałkowy Farciarz” jest dostępna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i aktywna w następujące dni 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy:

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” jest do dokonanie depozytu w wysokości nie mniejszym niż 30 PLN.

Następnie pozostaje graczom jest zawieranie kuponów promocyjnych, na których muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, a mogą one pochodzić z dowolnych rozgrywek. Lecz na uwadze trzeba mieć fakt, że typy koniecznie muszą pochodzić z oferty LIVE.

STS bonus na start

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Na konto typera trafi cała wygrana. W przypadku jednej pomyłki typer będzie mógł liczyć na bonusu w wysokości stawki do 30 PLN. Łącznie w ramach oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz” każdy z użytkowników będzie mógł liczyć na bonus o wartości 90 PLN.

Bonus do 2720 PLN na start w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra 2720 PLN w formie bonusu.

Już za samo założenie konta gracz będzie mógł cieszyć się z 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. Lecz to nie wszystko. Typer, który zdecyduje się dokonać swojego drugiego depozytu otrzyma premię jej równowartości do 2100 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą jednak aktywne wszystkim typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułCo tydzień 50 PLN od bukmachera eWinner za typowanie meczy
Następny artykułNawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.