Limitowaną ofertę na zmagania w E-sporcie przygotował legalny bukmacher eFortuna online. Wystarczy, że gracz w czasie tej akcji zagra minimum trzy kupony z tej dyscypliny, a w zamian otrzyma darmowy bonus. Środki trafią na konto gracza i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

E-Sport bonus dla każdego gracza

E-Sport bonus dla każdego gracza

Obecnie E-sport przeżywa prawdziwy „boom” typerski. Wynika to z tego, że korona wirus mocno dotknął Świat sportu i tym samym oferty bukmacherów są bardzo ubogie.

Na przeciwko graczom wychodzi bukmacher eFortuna online, który to przyznaje darmowe bonusy za obstawienie meczy w ramach promocji „E-sportowy pewniak”. Ta akcja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tym samym się zapisywać.

Promocja „E-sportowy pewniak” polega na obstawieniu E-sportu. W ramach tej akcji kwalifikują się kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować się zdarzenia z wyżej wymienionej dyscypliny.

Stawka każdego zakładu nie może wynosić mniej niż 10 złotych, ale z oferty wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Podczas najbliższych dni typerzy będą mogli typować, takie gry jak: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer. Bukmacher eFortuna bardzo często organizuje promocje na zakłady e-sport.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Bonus na E-sport za darmo od Fortuny:

Wystarczy, że gracz zagra przynajmniej trzy kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, a w zamian gracz otrzyma bonus, który maksymalnie może wynieść nawet 25 złotych. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują graczom pakiet powitalny, a tam na start można otrzymać:

  • freebet be wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premię za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić.

Przypomnieć należy fakt, że obecnie gracze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne u bukmacherów sa pozamykane.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMeczyki na żywo w internecie, m.in. Miedź Legnica vs Stal Mielec – 13 marca [piątek]
Następny artykułLiga Białoruska meczyki na żywo za darmo. Mecze na żywo. – 28 marca [sobota]
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.