Wracamy na boiska LOTTO Ekstraklasy. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję. A mianowicie bonus do 100 PLN na powrót Ekstraklasy.

Promocja obowiązuje do poniedziałku – 11 lutego do godz. 18:00. Mogą w niej wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Podczas tej promocji można zgarnąć maksymalnie 100 PLN w formie bonusu. Jednak wszystko jest uzależnione od naszej wielkości wpłaty. Aby otrzymać maksymalną kwotę, czyli 100 PLN, musi dokonać depozytu za minimum 200 PLN.

Lecz minimalna kwotą jaka trzeba wpłacić, aby otrzymać bonus to 25 PLN. Należy jednak pamiętać, że podczas depozytu wybrać „Bonus do 100 PLN”. Ponieważ wówczas zgłaszamy się po promocję. Ale będzie ona widoczna tylko dla tych graczy, którzy wcześniej dokonali przynajmniej jednaj wpłaty. Bonus pojawi się na koncie po zalogowaniu najpóźniej w poniedziałek 11 lutego do godz. 18:00.

To sprawi, że od bukmachera otrzymujemy 2% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Lecz nie można również zapominać o tym, ze bonus trzeba aktywować. Poprzez kliknięcie „aktywuj” po czym należy zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Aby kupon wziął udział w promocji musi mieć minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25. Natomiast łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.50.

Jednak należy pamiętać, że kwota depozytu po otrzymaniu bonusu podlega obrotowi. Musimy wygkonać trzykrotny obrót po kursie łącznym kuponu co najmniej 2.00. Wybierając kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.25.

Bukmacher z tej promocji wyklucza kupony: systemowe, mające zdarzenia z sportami wirtualnymi, a także te na których została wykorzystana opcja Cash-out.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

__________________________________________

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułKto ma największe szanse na mistrzostwo Polski w sezonie 2018/19?
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od Etoto. Nawet do 1040 PLN!!
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.