W czwartek 21 listopada czeka as pierwsze jedyne spotkanie w Lidze Mistrzów siatkarek, gdzie to Dynami Moskwa podejmie na własnym obiekcie drużyna Iralochka. Początek tego starcia przewidziano na godzinę 17:00.

Streamy online za darmo na dzisiaj

W lidze włoskiej aktówki mężczyzn czeka nas jedno spotkanie, będzie to rywalizacja pomiędzy Ravenną, a Luve Civitanova. Gospodarze z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę, ale czy im się uda? Zobacz, gdzie w pełni za darmo można obejrzeć te mecze.

Dynamo Moskwa – Uralochka

Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania są gospodynie. Jeśli podczas tego starcia zagrają na swoim poziomie to gospodynie nie powinni mieć większych problemów z wygraną. Tym nadziej, że grają na własnym obiekcie, gdzie to regularnie ostatnio punktowały.

Ekipa Uralochka również występuję w lidze rosyjskiej. Jednak możliwości nie da się ukryć, że posiada mniejsze od swoich rywali. Chociaż pokazały siatkarki tego zespołu pozór w ostatnim meczu, gdzie to pokonaniu Dynamo Kazań.

betfan kod promocyjny

Ravenna – Lube Civitanova

Śmiało można powiedzieć, że będzie to mecz do jedno strony. Gospodarze obecnie zajmują ósme miejsce mając sześć punktów. Jedyne wygrane nasza ekipa zanotowała z zespoły Latiny i Sory.

Zdecydowanie lepiej wiedzie się drużynie Lube, która do tej pory na siedem spotkań wszystkie wygrała tracąc zaledwie dwa sety. Mecze bezpośrednie również przemawiają i to zdecydowanie za ekipa Lube, która wygrała wszystkie ostatnie pięć spotkań nie tracąc przy tym żadnego seta!