Panie w tym tygodniu rywalizują o bilet na Igrzyska Olimpijskie. Jeden z turniejów ma miejsce w Niderlandach. Właśnie tam występują Polki, które w czwartkowy wieczór rozegrają kolejny swój mecz. Rywalem podopiecznych Nawrockiego będą Oranje.

Mecze online za darmo w internecie

Wcześniej natomiast dojdzie do dwóch innych pojedynków: Belgia zmierzy się z Chorwacją, zaś Bułgaria z Azerbejdżanem.

Kwalifikacje do IO transmisje online za darmo w internecie

Obie te drużyny zmagania rozpoczęły od porażki o teraz wiadomo, że któraś tych reprezentacji wygra mecz. Belgijki przegrały 3-1 z Niemkami, zaś Chorwatki takim samym rezultatem musiały uznać wyższość Turczynek.

Darmowy bonus bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Bułgarki, które urwały seta Polkom zmierzą się z Azerkami, które to przegrały z gospodyniami tego turnieju. Chociaż trzeba podkreślić, że zawodniczki Azerbejdżanu jedynie w drugim secie odstawały od rywalek.

Podopieczne Nawrockiego turnieju kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich rozpoczęły udanie, ponieważ od wygranej „za trzy punkty” z Bułgarkami. Jednak trzeba podkreślić, że ciężkie zadanie czeka teraz reprezentacji Nawrockiego, ponieważ nasze zawodniczki zmierzą się z reprezentacją Niderlandów. Cztery z pięciu ostatnich pojedynków wygrywała reprezentacja Oranje!

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Kwalifikacje do IOsiatkówka13:30Oglądaj online!
Niderlandy – Polska Kwalifikacje do IO 19:30 Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl