W niedzielę 5 kwietnia zostanie dokończona trzecia seria spotkań w białoruskiej Wyszejszaja Liha. Przed nami chociażby rywalizacja takich drużyn, jak FK Witebsk z FK Smalawiczy. Początek tego pojedynku przewidziano, na godz. 15:00.

Meczyki za darmo online w internecie

Meczyki za darmo online w internecie

Natomiast o godzinie 17:00 rozpocznie się rywalizacja pomiędzy zespołami Isłacz Mińsk z FK Słuck. Warto jest podkreślić, że żadne z pięciu ostatnich starć pomiędzy tymi zespołami nie zakończyło się remisem.

FK Witebsk – FK Smalawiczy

Nieznacznymi faworytami tego pojedynku wydają się gospodarze. Bowiem to właśnie drużyna FK Witebsk wygrała trzy z pięciu ostatnich pojedynków podczas rywalizacji z zespołem FK Smalawiczy. Poza tym raz padał remis oraz raz lepsi okazywali się goście tego pojedynku.

Patrząc na rezultaty tych zespołów w tym sezonie to nieco lepiej wygląda to również po stronie gospodarzy. Drużyna FK Witebsk ma obecnie trzy punkty, a zostały je wywalczone w rywalizacji z ekipą FK Haradzieja. Natomiast przed tygodniem ten zespół przegrał zespołem Niomanu Groadno.

Piłkarze zespołu FK Smalawiczy jeszcze są bez zwycięstwa. Bowiem ta ekipa najpierw zmagania rozpoczęła od remisu z zespołem Dynama Brześc, zaś przed tygodniem przegrała swoją rywalizację z Isłacz Mińsk.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Isłacz Mińsk – FK Słuck

Po dwóch pierwszych spotkaniach w tym sezonie nieco lepsze nastroje są w zespole gospodarze. Drużyna Isłaczu na dwa spotkania, wszystkie je wygrała. Chociaż na pewno nie były to przekonujące zwycięstwa, bo po 1-0.

Drużyna FK Sluck w tym okresie zanotowała jedno zwycięstwo. Udało im się w przekonujący stylu wygrać pojedynek z zespołem Sławija Mozyrz, aż 3-1. Jedak w kolejnym starciu już tka dobrze nie było. Bowiem rywalizacja z zespołem Dynama – Brześć zakończyła się dla nich porażkę 1-0.

Warto jednak odnotować, ze żadne z pięciu ostatnich pojedynków pomiędzy tymi zespołami nie zakończyło się remisem. Trzy z pięciu pojedynków wygrała drużyna FK Słuck, zaś dwukrotnie lepsi okazywali się gospodarze tego starcia.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
FK Witebsk – FK SmalawiczyWyszejszaja Liha15: 00 Oglądaj online
Isłacz Mińsk – FK SłuckWyszejszaja Liha17:00 Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl