Dokonujesz zakładów na sporty wirtualne? Jak to warto jest skorzystać z promocji, jaką oferuje bukmacher STS, który co tydzień zwraca swoim graczom połowę trzech pierwszych przegranych kuponów.

Kod na promocję

Jest to promocja tygodnia i trwa co tydzień od poniedziałku do niedzieli. Podczas jednego okresu rozliczeniowego bukmacher dokona zwrotu za trzy pierwsze przegrane kupony w czasie jednego tygodnia.

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać zawarcia kupony pojedynczego albo wielozdarzeniowego, na którym znajdują się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Stawka kuponu jest dowolna, ale musi zostać on zawarty za środki własne. Granie freebetmi bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Otrzymaną kwotą będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą bonusu. Przykładowo otrzymujemy od bukmachera STS 20 PLN zwrotu to musimy dokonać obrotu o wartości 60 PLN. Należy pamiętać, że do obrotu zaliczają się jedynie kupony wygrane, których kurs wyniósł, co najmniej 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułStreamy do sobotnich spotkań za darmo ( 16 lutego)
Następny artykułLiga Europejska on – line – czwartek (21 lutego)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.