Przed nami kolejne spotkania drugiej rundy turnieju w Montrealu oraz Toronto. W nocy z czwartku na piątek swój pojedynek rozegra Hurkacza i Monfilsa. Szukasz darmowych streamów na te wydarzenia to zobacz, gdzie te mecze możesz obejrzeć za darmo.

Meczyki24 online za darmo na dzisiaj, m.in. Światek – Osaka

Meczyki24 online za darmo na dzisiaj, m.in. Światek – Osaka

Hurkacz – Monfils

Nie da się ukryć, że ciężkie zadanie czeka Hubert. Gael niewątpliwie jest znacznie mocniejszym zawodnikiem od swojego rywala, a przede wszystkim pod względem doświadczenia.

Chociaż trzeba przyznać, że Hubert zagrał dwa bardzo dobre spotkania. Najpierw pokonał Frtiza, czy też Tsitsipasa, czyli zawodnika z Topu.

Monfils natomiast po słabych występach na trawie wygrał dwa boje, gdzie to okazywał się lepszy od Polanskiego oraz Ivashky.

Jednak trzeba podkreślić, że jak zobaczymy na wyniki na hardzize obu tych zawodników to dużo lepszy wynik ma Polak. Bilans Huberta to 16/6, zaś Monfilsa 9/3.

Masters w Montrealu online:

Emocji niewątpliwie nie zabraknie podczas innych spotkań, ponieważ przed nami takie konfrontacje jak Mannarino z Fogininim, czy też Khachanov vs Auger Aliassime.

Kod promocyjny Betfan – BETONLINE

Turniej w Montrealu:

Trzeba podkreślić, że ogromną niespodziankę zanotowała Świątek w drugiej rundzie, gdzie to pokonała Wozniacki. Teraz przyjdzie jej zmierzyć się z Osaką, czyli zawodniczkę z numerem dwa podczas tego turnieju.

Nie da się ukryć, że ciężkie zadanie czeka Polkę, ale widać, że gra niezywkle solidnie i to z czołowymi zawodniczkami.

Poza tym emocji nie zabraknie w innych bojach, ponieważ przed nami takie konfrontacje jak Kuznetosva vs Halep czy też Bancic vs Svitolina.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Świątek – OsakaTenis16:00Oglądaj online!
Turniej w MontrealuTenisod 16:00 Oglądaj online!
Turniej w TorontoTenisod 17:00 Oglądaj online!
Hurkacz – MonfilsTenis23:30 Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl