Polscy legalni bukmacherzy online każdego dnia robią, co mogą, by przekonać do siebie jak najszersze grono użytkowników. W tym celu organizują liczne promocje i akcje bonusowe. Oprócz tego starają się w taki sposób prowadzić politykę dotyczącą wymogów kursowych i obrotowych, aby jak największe grono graczy było zadowolone z ich usług. W ostatnim czasie bardzo popularne stają się transmisje – z tego względu coraz większa liczba polskich legalnych bukmacherów online ma u siebie tę funkcjonalność. Pozwala ona użytkownikom obstawiającym dane mecze na oglądanie danych rozgrywek online na stronie bukmachera.

transmisje na żywo u bukmacherów
Mecze na żywo u Polskich bukmacherów online

Mecze na żywo w zakładach bukmacherskich

Mecze na żywo w zakładach bukmacherskich można oglądać zarówno na urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach) jak i urządzeniach dekstopowych (telewizorach, komputerach). Mnogość urządzeń, na których można oglądać te transmisje sprawia, że coraz większa liczba użytkowników decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z transmisjami na żywo. Jest to bardzo wygodne i tanie rozwiązanie, dzięki Polskim bukmacherom jest także dostępne w naszym kraju.

W poniższym artykule opisujemy najważniejsze informacje odnośnie meczów na żywo – na tapetę bierzemy najważniejszych polskich legalnych bukmacherów online, którzy oferują swoim użytkownikom tę funkcjonalność.

Którzy polscy legalni bukmacherzy online mają transmisje na żywo?

W tej chwili jedynie trzy polskie firmy bukmacherskie oferują swoim użytkownikom korzystanie z funkcjonalności transmisji na żywo (m.in. Fortuna oraz STS). Miejmy nadzieję, że już wkrótce w tym gronie znajdą się również pozostałe firmy bukmacherskie i mecze na żywo u legalnych bukmacherów będziemy mogli obejrzeć wszędzie za darmo. Poniżej opisujemy najważniejsze informacje odnośne transmisji na żywo u poszczególnych bukmacherów online.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Transmisje na żywo u bukmachera Fortuna

Transmisje na żywo w Fortuna cieszą się naprawdę sporą popularnością. I nic dziwnego – pod względem transmisji na żywo jest to bukmacher będący potentatem, który wyróżnia się na tle swojej konkurencji naprawdę sporą liczbą transmisji oraz wysoką jakością tych meczy. W Fortunie można bez żadnych problemów obstawiać mecze piłki nożnej, turnieje snookerowe oraz tenisowe, najważniejsze ligi hokejowe, koszykówkę oraz siatkówkę.

Na uwagę zasługuje również fakt, że w Fortuna można nawet obstawiać nasze rodzime rozgrywki e-sportowe. Te wszystkie atuty Fortuny sprawiają, że tak duża liczba graczy zainteresowanych transmisjami na żywo decyduje się na korzystanie z usług właśnie tego polskiego legalnego bukmachera online. 

W dostępnych transmisjach w Fortunie można znaleźć na przykład najważniejsze ligi europejskie (włoską Serie A, francuską Ligue1, hiszpańską La Ligę czy polską Ekstraklasę na żywo). Widać zatem, że oferta Fortuny jest naprawdę szeroka i warto wybrać tego bukmachera online. Na plus Fortuny działa również bardzo dobra jakość transmisji – należy jednak wspomnieć o poważnym mankamencie, czyli braku opcji full screen (pełny ekran) w urządzeniach dekstopowych.

Opcja pełnego ekranu jest dostępna wyłącznie dla tych, którzy korzystają z wersji strony na urządzenia mobilne oraz w aplikacji mobilnej. Zachęcamy zatem gorąco do tego, by pobrać aplikację mobilną bukmachera Fortuna. By móc oglądać transmisje na żywo u bukmachera Fortuna, należy zalogować się na swoje konto, posiadać dodatnie saldo swojego konta bukmacherskiego oraz posiadać minimum jeden kupon zagrany do maksymalnie 7 dni wstecz. 

Fortuna jest jednym z najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Jego szeroka oferta transmisji na żywo sprawia, że tak duża liczba osób decyduje się na obstawianie na żywo właśnie u tego bukmachera. Zachęcamy gorąco do utworzenia konta w Fortuna!

Transmisje na żywo w STS

Transmisje na żywo w STS również cieszą się sporym wzięciem wśród Polskich graczy zakładów bukmacherskich. Jest to uwarunkowane tym, że STS stara się dorównać Fortunie w zakresie ilości oferowanych przez siebie wydarzeń oraz jakości transmisji. I trzeba przyznać, że wychodzi mu to naprawdę dobrze.

Można tam obstawiać najważniejsze ligi europejskie, mecze amerykańskie oraz wydarzenia tenisowe oraz snookerowe. Jakość video meczów na żywo w STS jest porównywalna do tego co oferuje Fortuna.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMecze za darmo w internecie – 22 maja (środa)
Następny artykułTransmisje meczów za darmo – 23 maja (czwartek)