W niedzielę 17 maja dojdzie również do spotkań w Drugiej Bundeslidze, gdzie to ciekawych starć trzeba powiedzieć, że nie zabraknie. Bowiem przed nami chociażby, takie pojedynki, jak Furth vs Hamburger SV. Goście zajmują czołowe miejsce w lidze i wątpliwie za cel mają powrót do najwyższej fazy rozgrywkowej w Niemczech.

Meczyki na żywo. Darmowy stream meczy

Meczyki na żywo. Darmowy stream meczy

Inny z kandydatów do osiągnięcia tego celu to niewątpliwie drużyna Stuttgartu która to o ligowe powalczy z Wehen. Oba te pojedynki zaplanowano na godzinę 13:30.

Furth – Hamburger

Gospodarze do tego starcia przystąpią jako szósta drużyna w lidze. Jednak trzeba zaznaczyć, że chcąc jeszcze myśleć o awansie do najwyższej fazy rozgrywkowej w Niemczech nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Bowiem już i tak jest dosyć wyraźna strata do trzeciego zespołu, która wnosi osiem punktów.

I właśnie na tej lokacie sklasyfikowana jest drużyna HSV, która ma spore ambicje. Nie da się ukryć, ze cel nadrzędny dla nich do awans do Bundesligi. Na pewno jest to zadanie do zrealizowania. Tym bardziej, że obecna pozycja daje im grę w barażach, zaś do bezpośredniego awansu, czyli drugiej drużyny tracą zaledwie jeden punkt.

STS: Bonus bez wpłaty własnej!

Wehen – Stuttgart

Jest to spotkanie dwóch ekip, które zajmują pozycje po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Gospodarze obecnie to siedemnasta ekipa w lidze z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów. To sprawia, że ekipa Wehen sklasyfikowana jest w strefie spadkowej i traci już pięć punktów do miejsc dających utrzymanie.

Natomiast zupełnie inny cel na ten sezon ma zespół gości. Obecnie VfB zajmuje drugie miejsce z dorobkiem czterdziestu pięciu punktów. Widać, że będą walczyli do końca o powrót do najwyższej fazy rozgrywkowej w Niemczech, ale też nie będzie to łatwe zadanie. Bowiem mają zaledwie jeden punkt przewagi nad trzecim zespołem.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Furth – Hamburger2 Bundesliga13:30Oglądaj online
Wehen – Stuttgart2 Bundesliga13:30Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl