Na wtorek 16 lipca czekają nas ostatnie spotkania pierwszych rund turniejów Panów w Newport, Umag oraz Bastad. Szukasz darmowych streamów online za darmo? Zobacz, gdzie te mecz pojedynki możesz obejrzeć online i to za darmo.

Turnieje WTA darmowe meczyki online na dzisiaj

Turnieje WTA darmowe meczyki online na dzisiaj

Turniej w Newport:

Pierwszy swój pojedynek w tej imprezie rozegra Johson, który to zmierzy się z Eubanksem. Ten pierwszy przed rokiem wygrał tą imprezę i na pewno będzie chciał potwierdzić swoją klasę podczas tego pojedynku.

Ciekawie powinno być również w pojedynku pomiędzy Kudlą, a Klahnem. Będzie to już piaty mecz pomiędzy tymi zawodnikami. Obecnie stan rywalizacji wygrywa Kudla 3-1.

Turniej w Bastad:

Pierwsze spotkania we wtorek czekają nas już od godz.11:00, gdzie to dojdzie do potyczek pomiędzy Novakiem z Darcisem oraz Laaksonem z Jarrym.

Jedno z bardziej wyrównanych spotkań w tej imprezie będzie miało miejsce pomiędzy Monteiro z Ymerem. Obaj cały czas zbierają doświadczenie podczas turniejów, ale możliwości mają spore. Poza tym obaj do tej pory na mączce prezentowali się bardzo dobrze, gdzie regularnie wygrywali.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Turniej w Umag:

Pierwszy mecz podczas tego turniej zostanie rozegrany pomiędzy Klizanem z Bagnisem. Martin niewątpliwie pod względem doświadczenia przewyższa swojego rywala, ale z drugiej strony Bagnis w tym sezonie niezwykle dobrze radzi sobie na mączce w porównaniu do Klizana.

Daniel z Krajinoćem będzie to już oficjalny pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami. Taro jeszcze nie wygrał żadnego spotkania z swoim rywalem. W tym sezonie zdecydowanie słabiej radzi sobie na mączce, gzie ma problemy z wygraną.

Spotkanie pomiędzy Adjuarem, a Mayerem można nazwać jako konfrontację pomiędzy dwoma tenisistów, którzy posiadają spore doświadczenie. Jednak patrząc na spotkania obu tych zawodników na mączce to zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie Pablo, który ma bilans 23/6, zaś jego rywal 7/10.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Turniej ATP w BastadTenisod 13:00Oglądaj online!
Turniej ATP w NewportTenisod 17:00 Oglądaj online!
Turniej ATP w UmagTenisod 18:00 Oglądaj online!
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułTurniej WTA online w Laussan i Bukareszcie za darmo
Następny artykułDarmowe streamy na turnieje tenisowe online – 17 lipca (środa)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.