Zastanawiasz się, czy zarejestrować się w którymś z tych buków? To będzie naprawdę znakomita decyzja. M.in. wykonanie tego kroku jest polecane osobom, które lubią typować zakłady akumulowane. Wszak zarówno na stronie lvbet.pl, jak i noblebet.pl nie brakuje bonusów dotyczących tego aspektu.

Bonusy zwykłe

Na co mogą bez wątpienia liczyć osoby, które chcą zarejestrować się na lvbet.pl? Na początek chcemy bowiem wyjaśnić, jakie bonusy są przygotowane dla nowych graczy. Chodzi tutaj przede wszystkim o pakiet powitalny. W sumie można zainkasować nawet 3333 PLN. Brzmi świetnie, prawda? Jakie są zaś najważniejsze cechy tej promocji? Jeśli zdecydujesz się na pierwszy depozyt, to możesz zainkasować 2000 PLN. Przy drugiej wpłacie także zyskasz. Tym razem 1000 PLN. Możesz także zarobić przy trzeciej wpłacie. Wszak nie ma żadnego problemu, by wybrać zakład bez ryzyka do kwoty 333 PLN.

Jakie atrakcje zostały przygotowane zaś na stronie internetowej noblebet.pl? Jest ich sporo. Noblebet oferuje nieco mniej, ponieważ 2000 PLN na start. Jak to prezentuje się jednak krok po kroku? Osoby, które zrealizują pierwszą transakcję finansową – do tego bukmachera internetowego – mogą uzyskać 100% do kwoty 1200 PLN. Poza tym, dokładnie przez 30 dni po rejestracji, masz sposobność grać bez konieczności… uiszczania podatku. Co jeszcze przygotował dla nowych userów Noblebet? W przypadku drugiego depozytu możesz zainkasować 50% do 600 PLN. Natomiast bonus od trzeciego depozytu to 100% do 200 PLN. Jest on zaś przeznaczony stricte na sporty wirtualne.

Bonusy na ako

Myślisz, że to wszystko? W takim razie jesteś w błędzie! Te firmy bukmacherskie sprzyjają osobom, które zazwyczaj grają kupony akumulowane. Dlaczego? Na początek przeanalizujmy pod tym względem ofertę LV BET. Tutaj jest specjalna promocja o nazwie LV KOMBI BOOST. Jakie są jej zasady? Jeśli zagrasz minimum trzy zdarzenia na kuponie (każde powinno mieć kurs co najmniej 1.25), to łączny kurs zostanie podniesiony. Jak to wygląda jednak w praktyce? Przy trzech zdarzeniach kurs jest podnoszony o 3%. Przy dziesięciu już o 40%. Możesz zagrać zaś 13 zdarzeń. Wówczas LV BET podniesie Twój kurs o 75%.

Podobną opcję ma w swojej ofercie Noblebet. Chodzi o LUKSUSOWE AKO+. Jakie są tutaj zasady? Na ile można finalnie liczyć? Minimum musisz zagrać trzy zdarzenia na kuponie (kursy powinny wynosić co najmniej 1.30). Wówczas promocja zostanie aktywowana. Wtedy łączny kurs zostanie podniesiony o 5%. Jeśli natomiast postawisz 14 lub więcej wydarzeń sportowych (o kursie minimalnym wynoszącym 1.30), to Twoja ewentualna wygrana zostanie podniesiona aż o 100%.

Podsumowanie

Zarówno LV BET, jak i Noblebet to firmy bukmacherskie godne polecenia. Możesz tam otrzymać atrakcyjne bonusy na start. Są to podmioty hazardowe, gdzie opłaca się grać kupony AKO. Nieco więcej możesz zgarnąć w tym drugim buku online. Jeśli bowiem postawisz minimum 14 zdarzeń (o kursie minimalnym 1.30), to łączny kurs… zostanie podwojony. Warto jednak zauważyć, że LV KOMBI BOOST to także promocja warta zainteresowania.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułEURO 2020 transmisje na żywo: Stream meczu Francja – Niemcy na żywo – 15 czerwca
Następny artykułStreamy z EURO 2020 za darmo. Transmisja meczu Włochy – Szwajcaria online – 16 czerwca