W poniedziałek zostaną dokończone spotkania 1/16 finału US OPEN mężczyzn. Pierwsze godziny czekają nas od godz. 17:00. Nie da się ukryć, że najciekawsze spotkanie będzie to rywalizacja pomiędzy Cilicem, a Nadalem. A co jeszcze warto jest obejrzeć?

US OPEN: Meczyki na żywo online za darmo

US OPEN: Meczyki na żywo online za darmo

Monfils zmierzy się w czwartej rundzie z Adujarem. Gael znacznie lepiej prezentuje się na hardzie, jego bilans w tym sezonie to 14/5, zaś Pabla 5/5. Podczas tego turnieju Francuz rezentuje się znacznie lepiej, gdzie to pokonał już Ramosa-Vinolaa, Copila oraz Shapovalova. Andujar natomiast pokonywał kolejno Edmunda, Sonego oraz Bublika.

Ciekawie powinno być podczas rywalizacji pomiędzy Zverevem z Schwartzmanem. Obaj zawodnicy prezentuje się na hardzie podobnie notując bardzo dobre rezultaty. Diego jeszcze nie stracił żadnego seta w tym turnieju, gdzie pokonał Haase, Geresimva oraz Sandgrena. Zverev natomiast po zacięty pojedynkach okazywał się lepszy od Albota, Tiafoe oraz Bedene.

Kod promocyjny Betfan – BETONLINE

Emocji na pewno nie zabranie w rywalizacji pomiędzy Cilicem, a Nadalem. Zdecydowanym faworytem jest Nadal, który nie stracił jeszcze w tym turnieju seta, a kolejno ogrywał Milana, Kokkinaiksa oraz Chunga. Cilic natomiast ogrywał Klizana, Stebe oraz Isnera.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
US OPEN 2019Tenisod 17:00 Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl