Korona Wirus niezwykle mocno daje się sportowcom również tenisom. Nie wiadomo kiedy sezon ruszy, ale zawodnicy zaczynają rywalizować. W piątek 8 maja rozpocznie się UTR Pro Match Series 2020 w USA.

Paul vs Hurkacz darmowy stream online

Paul vs Hurkacz darmowy stream online

Jest to turniej pokazowy, w którym to występ czwartych zawodników: Paul, Opelka, Kecmanović oraz nasz rodak – Hurkacz. Pierwszy pojedynek rozpocznie się już o godz. 18:00.

Paul – Hurkacz

I warto jest podkreślić, że na pierwszy ogień pójdzie Polak, czyli Hubert Hurkacz, który zmierzy się z Paulem. Obaj zawodnicy bardzo dobrze czują się na hardzie, ale to właśnie Hubert jest sklasyfikowany nieco wyżej od swojego rywal, bo na dwudziestej dziewiąte pozycji. Amerykanin natomiast to pięćdziesiąta siódma rakieta męskiego tenisa.

Jednak trzeba podkreślić, że obaj zawodnicy bardzo dobrze czują się na hardzie. Swoje największy sukcesy odnoszą właśnie na tej nawierzchni. To wszystko sprawia, że zapowiada się tutaj bardzo ciekawa rywalizacja. Będzie to dopiero pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zawodnikami.

betclic pl bonus za darmo 2020
Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus 550 PLN za darmo

UTR Pro Match Series 2020: Streamy za darmo.

Kolejne spotkani w tej imprezie będzie to pojedynek pomiędzy Opelką z Kecmanovićem. Patrząc na obecny stan rywalizacji pomiędzy tymi zawodnikami to bilans wynosi 2-1 na korzyść Reilego.

I to właśnie Opelka jest sklasyfikowany nieco wyżej w rankingu ATP, ponieważ zajmuje trzydziestą dziewiątą lokatę. Dla porównania jego rywal to obecnie czterdziesta siódma rakieta.

W tym sezonie patrząc na rezultaty obu tych zawodników to można powiedzieć, że nieco lepej prezentował się Opelka, który to wygrał chociażby turniej w Delray Beach. Pokonywał w dodatku tam chociażby Nishiokę, Raonica oraz Kwona.

Kecmanović natomiast swój największy sukces osiągnął w tym roku podczas imprezy w New Yourku, a tam udało mu się pokonać Kecmanovića.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Pro Match SeriesTenisod 18:00Oglądaj online
Paul – HurkaczPro Match Series18:00Oglądaj online
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl