W piątek 12 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej u bukmachera.

Wygrywaj więcej z Forbet

W tej promocji mogą wziąć udział wszyscy gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, bowiem spełnić warunki tej promocji.

Jest to akcja jednodniowa i trwa jedynie w piątek 12 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. I chcąc wziąć udział w tej promocji musimy dokonać zawarcia kuponu w tym czasie. Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka a jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale bukmacher wyklucza wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe. Z akcji są również wykluczone kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz warunki tej promocji, a poza tym Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl