Do końca marca możemy liczyć na większe wygrane o 14% z bukmacherem Forbet. Wystarczy bowiem, zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00, aby otrzymać większą wygraną od bukmachera.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także dokonali wcześniej minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje do końca marca. Główne warunki wzięcia udziału w promocji to dokonania zawarcia kuponu w godzinach pomiędzy 06: 00 – 12:00, a także dodanie zdarzenia specjalnego do kuponu o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Darmowy bonus bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Lecz należy pamiętać, że do tego kursu zaliczane jest zdarzenie „wygrywaj 14%”. Natomiast na kuponie muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, a jednio z nich musi to właśnie być zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14.

W promocji biorą udział wszystkie kupony zawarte przedmeczowe jak i na żywo.

Natomiast wykluczone są wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, a także kupony zagrane na sporty wirtualne. Rozliczanie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi każdego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułMecze, meczyki, darmowe streamy na piątek – 8 marca
Następny artykułDarmowe streamy spotkań w piłkę nożna na sobotę – 9 marca
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.