Już dzisiaj, tj. 2 lipca rusza wielkie wydarzenie w E-sporcie, tj. ESL One Cologne w CS:GO. W związku tym wydarzeniem bukmacher LvBet zwiększa wygrane dla swoich gracy o 14% z aplikacji mobilnej.

Większe wygrane o 14% na E-sport

Większe wygrane o 14% na E-sport

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa w dniach trwania ESL Cologne One, czyli do 7 lipca.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać ani też się zapisywać. Warunek podstawowym , tj. zagranie kuponu na którym będą znajdować się jedynie typy z oferty bukmachera na wydarzenie ESL Cologne One CS:GO.

Co istotne w tym wszystkim kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to żaden problem, ponieważ możesz ją pobrać szybko ze strony operatora, a następne zainstalować. Ten proces nie zajmie Ci zbyt dużo czasu.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Operator dopuszcza następujące zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus bez depozytu u bukmachera LvBet:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera LvBet to warto jest je założyć. Ponieważ operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN za założenie konta.

W swojej ofercie bukmacher posiada szeroką ofertę spotkań jak i promocji swoim graczom.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułWimbledon darmowe streamy, m.in. Linetty vs Ansimowa – 4 lipca (czwartek)
Następny artykułLiga Narodów. Darmowe meczyki online – 5 lipca (piątek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.