Bukmacher Forbet prowadzi w dalszym ciągły akcję, pt. „szalony tydzień”, w której to oferuje codziennie inne promocje swoim graczom. Na 17 kwietnia wspomniany operator zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Promocja skierowana jest go graczy bukmachera Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora, a także dokonali wcześniej minimum jednego depozytu.

Promocja trwa jednie w środę 17 kwietnia do godziny 23:59. I chcąc wziąć w niej udział nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Lecz właśnie w czasie trwania promocji musimy dokonać zawarcia, na którym to muszą znaleźć się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Darmowy bonus bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby każdy promocyjny spełniał następujące warunki:

  • kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00
  • stawka kuponu musi być warta równo 20 PLN

Bukmacher dokona zwrotu stawki graczom, jeżeli spełniają powyższe warunki promocji, a do tego ich kupon został rozliczony jako przegrany. Lecz trzeba pamiętać, że ta promocja dotyczy trzech pierwszych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Poprzedni artykułDarmowe mecz, transmisje online – 17 kwietnia (środa)
Następny artykułDarmowe streamy na Ligę Europy i nie tylko – 18 kwietnia (czwartek)
Legalne meczyki online za darmo. Transmisje video z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin. Mecz na żywo dzięki transmisjom legalnych bukmacherów online. Stream online w Fortunie i STS TV.